YENİ DDE SERİSİ

YENİ DDE SERİSİ

DAHA YÜKSEK KAPASİTE DAHA DÜŞÜK ENERJİ TÜKETİMİ

Ürünün tahliyesi için gerekli enerji, tamburdaki boşaltım noktalarındaki çevresel hız düşürülerek azaltılabilir. Sıvı ve katı çıkışlarındaki çevresel hız tambur hızı düşürülerek azaltılabilir. Fakat bu durum dekantörün temizleme performansını da düşürecektir.

Sıvı çıkış plakaları ile sıvı çıkış çapının küçültülmesi veya katı çıkış çapınını küçültülmesi de çevresel hızı düşürecektir ve dekantörün temizleme performansına  olumsuz bir etkisi olmayacaktır. Bu metot bizim yeni nesil DDE serisi dekantörlerimizde izlediğimiz bir yoldur.

Yeni DDE serisi dekantörlerde yapılan mekanik iyileştirmeler ile enerji tüketiminin % 30 a kadar azaltılabilmesi, besleme kapasitesinin %30  a kadar ve kek kuruluğunun %15 e kadar arttırılabilmesi sağlanmıştır.

 

ARTTIRILMIŞ TEMİZLEME ALANI İLE MÜKEMMEL AYIRMA

Arıtma tesislerinin ihtiyaçlarına uygun olarak optimize edilmiş konik tasarımı sayesinde azami temizleme alanına sahip tambur yüksek ayırma verimine sahiptir.

Yüksek ve ayarlanabilir tambur hızı ile yakalanan yüksek santrifüj kuvveti sayesinde çamur kalitesi değişse dahi verimli ayırma sağlar.

Kullanım amacına göre havuz derinliğinin negatif, nötr ve pozitif seviyede ayarlanabilmesi geniş ölçekte çalışma imkanı sunar.

Eksenel ve radyal akışı bir arada sunan helezon geometrisi ile artırılmış ayırma kapasitesi sağlar.

Kesintisiz yüksek tork kabiliyeti sayesinde en iyi temizleme sonuçlarını stabil olarak sunar.

 

AZAMİ  SUSUZLAŞTIRMA

Özel tasarlanmış sıkıştırma bölgesi, katıya uyguladığı basınç ve merkezkaç kuvvetinin etkisiyle, katıyı daha iyi sıkıştırır ve yüksek susuzlaştırma sağlar.

Konvansiyonel dekantörlere kıyasla susuzlaştırılan çamur keki belirgin miktarda daha az neme sahip olurken, polimer tüketimi de daha düşüktür.

Ürün girişinde debinin ve çamur kuru madde giriş oranının değişkenlik gösterdiği durumlarda bile, diferansiyel hızın insan müdahalesine gerek kalmadan PLC ile otomatik olarak ayarlanması sayesinde, çamur kekinde stabil karakterde kuruluğu ve sıvı çıkışında istenilen berraklığı sürekli olarak aynı kalitede sağlar.

Tanıtım Kitapçığı
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için Şirket Tanıtım Kitapçığımızı indirebilirsiniz.
Sertifika & Kalite Belgeleri
Sertifika ve Kalite belgelerini bu sayfadan görüntüleyebilirsiniz... + Detaylı Bilgi
Kariyer
Insan kaynakları politikası ve kariyer fırsatları için + Detaylı Bilgi