• image01
  • image02
  • image03
  • image04

Üretim

HAUS atık su ve içme suyu arıtma tesislerinde, petrol alanlarında, sondaj endüstrisinde, hayvansal ve bitkisel yağların işlenmesi ve elde edilmesinde, nişasta endüstrisinde, kimya ve eczacılık endüstrisinde ihtiyaç duyulan santrifüj dekantörleri ve separatörleri üretmektedir.

Bugün 32.000 metrekare alana kurulu 375 çalışanı ile yıllık 350 dekantör ve 150 separatör üretme ve kurma gücüne sahip olan firma ISO 9001:2008 ve TSEK belgelerine sahiptir. Makinelerin çalışması sırasında alınan emniyet tedbirlerinin CE direktiflerine uygunluğu TÜV kurumundan onaylıdır.

Satış sonrası hizmetlerde de Türkiye'nin her bölgesine 7 gün / 24 saat kesintisiz servis desteği sağlayan firma, olası arıza ya da aksaklıklara en kısa sürede müdahale ederek makinelerin veya tesislerin sürekli çalışır halde tutulmasını sağlamaktadır. 

Üretilen makinelerdeki verimi yükseltmek amacıyla Ar-Ge çalışmalarına ağırlık veren firma inovatif çalışmalarla farklı tiplerde santrifüj dekantörler tasarlamakta ve üretmektedir. Ayrıca kurduğu tesisleri kendi geliştirdiği bilgisayar otomasyonlarıyla desteklemektedir.

HAUS, imalat bünyesinde talaşlı imalat, saç tabanlı imalat, montaj, elektrik, kaynaklı imalat ve boyahane süreçleri bulunmaktadır. Firma, kabiliyetini hızla geliştirmiş ve özellikle robot teknolojisi, CNC işleme teknolojisinde yatırımlarını hızla devam ettirmektedir. Talaşlı imalat bölümünde CNC 5 eksen işleme tezgahları, CNC double kolon işleme merkezleri, CNC taşlama ,CNC 2 eksen ve CNC 3 eksen torna tezgahları yer almaktadır. Döküm, alüminyum, paslanmaz ,çelik, bakır, pirinç vb.. birçok malzemeyi işleme kabiliyetine sahip bu bölümde yüksek kalite ve hassasiyette üretim gerçekleştirilmektedir. Saç tabanlı imalat bölümünde CNC saç bükme, kesim, CNC lazer kesim, robot ile kaynaklı imalat teknolojileri ile  hızlı ve kaliteli üretim gerçekleştirmektedir. Montaj bölümünde ürün montajı yanında elektriksel ve fonksiyonel testlerde yapılmaktadır. Elektrik bölümünde otomasyon pano projesi, otomasyon yazılımı, projelere uygun pano montajı ve kablolama işlemleri yapılmaktadır.

Tanıtım Kitapçığı
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için Şirket Tanıtım Kitapçığımızı indirebilirsiniz.
Sertifika & Kalite Belgeleri
Sertifika ve Kalite belgelerini bu sayfadan görüntüleyebilirsiniz... + Detaylı Bilgi
Kariyer
Insan kaynakları politikası ve kariyer fırsatları için + Detaylı Bilgi