Kullanım Koşulları

İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden HAUS SANTRİFÜJ TEKNOLOJİLERİ GIDA NAK. OTO İNŞ. TAAH. İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ve/veya HAKKI USTA OĞULLARI MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Web Sitesi'nin (“Web Sitesi”), Web Sitesi’ndeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, HAUS Santrifüj Teknolojileri yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Şu kadar ki; Web Sitesi’ni ziyaret edenlerin, yorum platformlarına katılanların, reklam ve sponsorluk veren şirketlerin, Web Sitesi’nde yayınlamış olabilecekleri yazı, bilgi, yorum, haber, görüntülerle HAUS Santrifüj Teknolojileri Şirketi’nin logosunun, ana sayfa ile alt bölüm bağlantılarının başkaca web sitelerinde kullanımı, web, posta, mobil site vb. hizmetlerinin ve kullanıcılar tarafından HAUS Santrifüj Teknolojileri Şirketi sunucularına yüklenip yayınlanan her türlü içeriğin kullanımı suretiyle edinilen bilgi ve yorumlar dahil ve fakat bu sayılan kişiler ya da yayınlarla sınırlı olmaksızın, internetin genel teamüller doğrultusundaki yapısı gereği sorumluluk ve yetkisinde olmayan herhangi bir içerikten, HAUS Santrifüj Teknolojileri Şirketi'nin hukuki, cezai ve/veya şahsi hiçbir sorumluluğu bulunmamakta olup, işbu Web Sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.

HAUS SANTRİFÜJ TEKNOLOJİLERİ ŞİRKETİ, işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.

Web Sitesi’nde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde HAUS SANRİFÜJ TEKNOLOJİLERİ ŞİRKETİ tarafından garanti edilmemektedir.
Web Sitesi’nde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı HAUS SANTRİFÜJ TEKNOLOJİLERİ'nin hiç bir hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

Web Sitesi'ne girmeden önce yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz farz ve tarafınızca kabul edilmekle bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, Web Sitesi’nde yazılı bulunan bu ibarelerin ve HAUS SANTRİFÜJ TEKNOLOJİLERİ ‘ne ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak Hukuk Muhakemeleri Kanunu madde 193’e uygun olarak İstanbul Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri’nin yetkisine sunulacağı HAUS SANTRİFÜJ TEKNOLOJİLERİ tarafından beyan ve işbu Web Sitesi’ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul, beyan ve taahhüt edilir.

Finansal Bilgiler Ek Kullanım Şartları

Web Sitesi’nde bulunan finansal bölümler ("Finansal Bölümler") için, ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.

Finansal Bölümler'de sunulan içerik, grafik, görüntü, bilgi, şekil, değer, yorum ve diğer materyal içerik (hepsi bir arada "İçerik" olarak adlandırılır) yalnızca bilgi amaçlıdır.

Kullanıcıların, Web Sitesi’nde yer alan İçerik’e dayanarak alabilecekleri her türlü kararlardan dolayı HAUS SANTRİFÜJ TEKNOLOJİLERİ ŞİRKETİ ve İçerik sağlayıcıları hiçbir şekilde sorumlu değildirler.

İMKB piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları İMKB'ye ait olup bu veriler Kullanıcılar tarafından hiçbir şekilde tekrar yayınlanamaz.

Yayınlanan içeriğin kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yola açabileceği zararlardan dolayı HAUS SANTRİFÜJ TEKNOLOJİLERİ ŞİRKETİ hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Bu yayın, HAUS SANTRİFÜJ TEKNOLOJİLERİ'nin izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.

 

Tanıtım Kitapçığı
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için Şirket Tanıtım Kitapçığımızı indirebilirsiniz.
Sertifika & Kalite Belgeleri
Sertifika ve Kalite belgelerini bu sayfadan görüntüleyebilirsiniz... + Detaylı Bilgi
Kariyer
Insan kaynakları politikası ve kariyer fırsatları için + Detaylı Bilgi